Atribuită Cumpărare directă

legume conserva

Număr anunț
DA33852271
Autoritate contractantă
Directia de Asistenta Sociala Tecuci (CUI 4393174)
Furnizor / câștigător
CONTEC FOODS SRL (CUI 14041515)
Cod CPV
15331131-4 · Fasole transformata (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.422 RON
Valoare atribuită
4.422 RON
Data publicării
22.08.2023 11:10
Data finalizării
23.08.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.422 RON

din 4.422 RON estimat