Atribuită Cumpărare directă

Servicii de supraveghere si verificare R.S.V.T.I.

Număr anunț
DA33852380
Autoritate contractantă
COMUNA PAULESTI (CUI 2843981)
Furnizor / câștigător
VALEA MĂCRIŞULUI SRL (CUI 30179553)
Cod CPV
71631000-0 · Servicii de inspectie tehnica (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.000 RON
Valoare atribuită
3.000 RON
Data publicării
22.08.2023 11:10
Data finalizării
23.08.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.000 RON

din 3.000 RON estimat