Atribuită Cumpărare directă

Disc Dvd 4,7Gb. cu plic

Număr anunț
DA36006839
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE POLITIE AL JUDETULUI BIHOR (CUI 4230371)
Furnizor / câștigător
RMS AREA SECURITY S.R.L. (CUI 49679916)
Cod CPV
30233152-1 · Dispozitiv de citire si/sau inscriptionare DVD-uri (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.770 RON
Data publicării
25.06.2024 13:52
Data finalizării
26.06.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.770 RON