Atribuită Cumpărare directă

servicii de promovare audio video

Număr anunț
DA33853687
Autoritate contractantă
Comuna Mahmudia (CUI 4794060)
Furnizor / câștigător
BROADCAST TELEVISION & MEDIA SRL (CUI 26779800)
Cod CPV
79342200-5 · Servicii de promovare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.000 RON
Valoare atribuită
11.000 RON
Data publicării
22.08.2023 11:10
Data finalizării
24.08.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.000 RON

din 11.000 RON estimat