Atribuită Cumpărare directă

KIT PORT ONCOLOGIE MEDIU DIN PLASTIC,CU MICROPUNCTIE DIRECTA 8 FR=SEPT 2023 MS = FE 1712/16.08.2023

Număr anunț
DA33854413
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BACAU (CUI 4278728)
Furnizor / câștigător
KAPAMED INTERNATIONAL SRL (CUI 29589509)
Cod CPV
33141200-2 · Catetere (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
702 RON
Valoare atribuită
702 RON
Data publicării
22.08.2023 11:10
Data finalizării
22.08.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

702 RON

din 702 RON estimat