Atribuită Cumpărare directă

Bosch - GBH 180-LI - Rotopercutor SDS-Plus cu 2 acumulatori, Li-Ion, 18 V, 4 Ah, 2 J, motor fara per

Număr anunț
DA33854629
Autoritate contractantă
APASERV SATU MARE S.A. (CUI 16844952)
Furnizor / câștigător
WUNDER HAFF SRL (CUI 27018590)
Cod CPV
42622000-2 · Masini de filetat sau de gaurit (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.169,75 RON
Valoare atribuită
1.169,75 RON
Data publicării
22.08.2023 11:10
Data finalizării
23.08.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.169,75 RON

din 1.169,75 RON estimat