Atribuită Cumpărare directă

aCHIZITIE UTILAJ CU OPERATOR TIP NACELA

Număr anunț
DA33855139
Autoritate contractantă
COMUNA TEISANI (CUI 2845532)
Furnizor / câștigător
DRĂGAN ELECTRIC SRL (CUI 22455534)
Cod CPV
45500000-2 · Inchiriere de utilaje si de echipament de constructii si de lucrari publice cu operator (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.050 RON
Valoare atribuită
1.050 RON
Data publicării
22.08.2023 11:10
Data finalizării
28.08.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.050 RON

din 1.050 RON estimat