Atribuită
Cumpărare directă
Criotub steril 2.0 ml, fara urme de ADN sau ARN, ambalaj 1000 buc /cutie si PIPETA PASTEUR 3 ml
- Număr anunț
- DA33855480
- Autoritate contractantă
- Centrul de Transfuzie Sanguina a Mun.Bucuresti (CUI 8539362)
- Furnizor / câștigător
- E INTERMED SRL (CUI 17270092)
- Cod CPV
- 33140000-3 · Consumabile medicale (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.090 RON
- Valoare atribuită
- 5.090 RON
- Data publicării
- 22.08.2023 11:10
- Data finalizării
- 23.08.2023 11:10
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.