Atribuită
Cumpărare directă
Cleste ampermetric digital
- Număr anunț
- DA33855506
- Autoritate contractantă
- CENTRUL EDUCATIV TÂRGU OCNA (CUI 20602663)
- Furnizor / câștigător
- TIK COMMUNICATIONS SRL (CUI 36570215)
- Cod CPV
- 44512000-2 · Diverse scule de mana (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 245,69 RON
- Valoare atribuită
- 245,69 RON
- Data publicării
- 22.08.2023 11:10
- Data finalizării
- 23.08.2023 11:10
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.