Atribuită Cumpărare directă

EVALUARE IMOBILIARA ,ELEMENTE COMPONENTE DIN DOMENIUL PUBLIC SI PRIVAT AL U.A.T.,MOBILIAR SI IMOBILI

Număr anunț
DA33855533
Autoritate contractantă
Municipiul Carei (CUI 4481160)
Furnizor / câștigător
CABINET INDIVIDUAL FOGAS EMILIAN HORATIU (CUI 20074894)
Cod CPV
71319000-7 · Servicii de expertiza (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.200 RON
Valoare atribuită
10.200 RON
Data publicării
22.08.2023 11:10
Data finalizării
25.08.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.200 RON

din 10.200 RON estimat