Atribuită Cumpărare directă

DETALII COVOR INCALZIRE PARDOSEALA 15 MP-2250W (0.5mx30)m

Număr anunț
DA33855649
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC "Sfantul Dimitrie" Targu Neamt (CUI 2614341)
Furnizor / câștigător
MAGNUM HEATING SRL (CUI 33404978)
Cod CPV
31000000-6 · Masini, aparate, echipamente si consumabile electrice; iluminat (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.293 RON
Valoare atribuită
1.293 RON
Data publicării
22.08.2023 11:10
Data finalizării
23.08.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.293 RON

din 1.293 RON estimat