Atribuită Cumpărare directă

Revizie la un an auto motorizare benzina

Număr anunț
DA33855941
Autoritate contractantă
AGENTIA JUDETEANA PENTRU PLATI SI INSPECTIE SOCIALA BACAU (CUI 24703687)
Furnizor / câștigător
DAREN AUTOMOBILE S.R.L. (CUI 15934070)
Cod CPV
50112000-3 · Servicii de reparare si de intretinere a automobilelor (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.056,39 RON
Valoare atribuită
1.056,39 RON
Data publicării
22.08.2023 11:10
Data finalizării
23.08.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.056,39 RON

din 1.056,39 RON estimat