Atribuită Cumpărare directă

ACHIZITIE REFERAT NR 6135-18.08.2023 CITOPAH URLATI

Număr anunț
DA33855950
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Prahova (CUI 9770267)
Furnizor / câștigător
MOTO PRACTIC S.R.L. (CUI 43119219)
Cod CPV
50800000-3 · Diverse servicii de intretinere si de reparare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
994,11 RON
Valoare atribuită
994,11 RON
Data publicării
22.08.2023 11:10
Data finalizării
22.08.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

994,11 RON

din 994,11 RON estimat