Atribuită Cumpărare directă

METRONIDAZOL B 5G/L CUTIE X 12 FLACOANE X 200ML SOL. PERF.

Număr anunț
DA33856445
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC VISEU DE SUS (CUI 3694950)
Furnizor / câștigător
PHARMA SA (CUI 13591928)
Cod CPV
33680000-0 · Articole farmaceutice (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.609,60 RON
Valoare atribuită
3.609,60 RON
Data publicării
22.08.2023 11:10
Data finalizării
24.08.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.609,60 RON

din 3.609,60 RON estimat