Atribuită Cumpărare directă

Medicamente

Număr anunț
DA33856617
Autoritate contractantă
COMPANIA NATIONALA DE TRANSPORT AL ENERGIEI ELECTRICE "TRANSELECTRICA" S.A. (CUI 13328043)
Furnizor / câștigător
CASA DAMAJ SRL (CUI 12321420)
Cod CPV
33690000-3 · Diverse medicamente (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.212,25 RON
Valoare atribuită
1.212,25 RON
Data publicării
22.08.2023 11:10
Data finalizării
23.08.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.212,25 RON

din 1.212,25 RON estimat