Număr anunț
DA33856695
Autoritate contractantă
Comuna Corbu (CUI 4707714)
Furnizor / câștigător
AUTO HAUS TUDOR SRL (CUI 17555634)
Cod CPV
34300000-0 · Piese si accesorii pentru vehicule si pentru motoare de vehicule (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
266,41 RON
Valoare atribuită
266,41 RON
Data publicării
22.08.2023 11:10
Data finalizării
23.08.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

266,41 RON

din 266,41 RON estimat