Atribuită Cumpărare directă

KIT AMBREIAJ MERCEDES SPRINTER 311 CDI 2.2D

Număr anunț
DA33857393
Autoritate contractantă
Societatea de Transport Bucuresti STB SA. (CUI 1589886)
Furnizor / câștigător
MATEROM SRL (CUI 10302235)
Cod CPV
34326100-9 · Ambreiaje si piese conexe (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
922,69 RON
Valoare atribuită
922,69 RON
Data publicării
22.08.2023 11:10
Data finalizării
23.08.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

922,69 RON

din 922,69 RON estimat