Atribuită Cumpărare directă

SERVICII ORGANIZARE EVENIMENT Ședințele comune ale Consiliilor EuRIS și CEERIS, București 26 – 29 se

Număr anunț
DA33857538
Autoritate contractantă
AUTORITATEA NAVALA ROMANA (CUI 11055818)
Furnizor / câștigător
UNION CONFERENCE & HOTEL S.R.L. (CUI 42187967)
Cod CPV
79952000-2 · Servicii pentru evenimente (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
54.079,96 RON
Valoare atribuită
54.079,96 RON
Data publicării
22.08.2023 11:10
Data finalizării
25.08.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

54.079,96 RON

din 54.079,96 RON estimat