Atribuită Cumpărare directă

ACE PUNCTIE MEDULARA / ACE ASPIRATIE OSTEOMEDULARA MIELOASPIRATIE 16G X 30mm, 45mm , 60mm,

Număr anunț
DA33857743
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA BRAILA (CUI 4342863)
Furnizor / câștigător
NEW ELLE MEDICAL SRL (CUI 27451231)
Cod CPV
33900000-9 · Echipamente si articole pentru autopsie si uz mortuar (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.447 RON
Valoare atribuită
3.447 RON
Data publicării
22.08.2023 11:10
Data finalizării
24.08.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.447 RON

din 3.447 RON estimat