Atribuită Cumpărare directă

Pachet de birotica si papetarie

Număr anunț
DA33857745
Autoritate contractantă
COMUNA SATULUNG (CUI 3626905)
Furnizor / câștigător
ASOCIATIA ESPERANDO (CUI 14123887)
Cod CPV
30192700-8 · Papetarie (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.837,05 RON
Valoare atribuită
4.837,05 RON
Data publicării
22.08.2023 11:10
Data finalizării
23.08.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.837,05 RON

din 4.837,05 RON estimat