Atribuită
Cumpărare directă
METABO - TKHS 315 C-2.0 WNB - FIERASTRAU CIRCULAR DE MASA, 2000 W, 315X30 MM, MOTOR CU INDUCTIE, GLI
- Număr anunț
- DA33858063
- Autoritate contractantă
- UTILITATI PUBLICE MAGURELE SRL (CUI 29498869)
- Furnizor / câștigător
- WUNDER HAFF SRL (CUI 27018590)
- Cod CPV
- 43810000-4 · Echipament de prelucrare a lemnului (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.532,77 RON
- Valoare atribuită
- 1.532,77 RON
- Data publicării
- 22.08.2023 11:10
- Data finalizării
- 23.08.2023 11:10
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.