Atribuită Cumpărare directă

Dotare corp nou gradinita cartier Sagricom

Număr anunț
DA33858368
Autoritate contractantă
GRADINITA ALEXANDRINA SIMIONESCU GHICA (CUI 29139903)
Furnizor / câștigător
IKEA ROMANIA S.A. (CUI 17547941)
Cod CPV
44423000-1 · Diverse articole (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
313,44 RON
Valoare atribuită
313,44 RON
Data publicării
22.08.2023 11:10
Data finalizării
23.08.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

313,44 RON

din 313,44 RON estimat