Atribuită Cumpărare directă

POMPA ELASTOMETRICA PORTABILA VOLUM 275ML DEBIT 5 ML/H / VOLUM 100ML DEBIT 2ML/H = SEPT 2023 MS = FE

Număr anunț
DA33858399
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BACAU (CUI 4278728)
Furnizor / câștigător
KAPAMED INTERNATIONAL SRL (CUI 29589509)
Cod CPV
42122419-0 · Pompe pentru perfuzii (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.120 RON
Valoare atribuită
3.120 RON
Data publicării
22.08.2023 11:10
Data finalizării
23.08.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.120 RON

din 3.120 RON estimat