Atribuită Cumpărare directă

DEFRISARI MANUALE CU MOTOCOASA, ADUNAT VEGETATIA TAIATA IN GRAMEZI

Număr anunț
DA33858528
Autoritate contractantă
COMUNA MISCA (PRIMARIA COMUNEI MISCA) (CUI 3519305)
Furnizor / câștigător
Must Zsolt "Must Zsolt" PF (CUI 21870400)
Cod CPV
77211300-5 · Servicii de defrisare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
15.500 RON
Valoare atribuită
15.500 RON
Data publicării
22.08.2023 11:10
Data finalizării
24.08.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.500 RON

din 15.500 RON estimat