Atribuită Cumpărare directă

Carti pentru biblioeca

Număr anunț
DA33859236
Autoritate contractantă
Școala Profesională Nicolae Bălăuță Șcheia (CUI 17140823)
Furnizor / câștigător
SEDCOM LIBRIS (CUI 1972163)
Cod CPV
22113000-5 · Carti de biblioteca (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.269,89 RON
Valoare atribuită
2.269,89 RON
Data publicării
23.08.2023 11:10
Data finalizării
24.08.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.269,89 RON

din 2.269,89 RON estimat