Atribuită Cumpărare directă

Lucrari privind amenajarea/betonarea unor alei pietonale din Cititirul Eternitatea din mun. Oltenita

Număr anunț
DA33859809
Autoritate contractantă
PRIMARIA MUNICIPIULUI OLTENITA (CUI 4294103)
Furnizor / câștigător
ADRA GROUP S.R.L. (CUI 47904574)
Cod CPV
45262300-4 · Lucrari de betonare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
168.653,98 RON
Valoare atribuită
168.653,98 RON
Data publicării
23.08.2023 11:10
Data finalizării
24.08.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

168.653,98 RON

din 168.653,98 RON estimat