Atribuită Cumpărare directă

Servicii de elaborare DTAC, PT, AT - Construire corp nou - Sală sport Liceul Teoretic Horvath Janos

Număr anunț
DA33860217
Autoritate contractantă
Municipiul Marghita (CUI 4348947)
Furnizor / câștigător
FHD ENGINEERING S.R.L. (CUI 33933995)
Cod CPV
79930000-2 · Servicii de proiectare specializata (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
260.000 RON
Valoare atribuită
260.000 RON
Data publicării
23.08.2023 11:10
Data finalizării
24.08.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

260.000 RON

din 260.000 RON estimat