Atribuită Cumpărare directă

Servicii de organizare pachet 2 workshop-uri

Număr anunț
DA33860407
Autoritate contractantă
Universitatea de Medicina si Farmacie "Carol Davila (CUI 4192910)
Furnizor / câștigător
ICARE RESEARCH SOLUTIONS (CUI 39413312)
Cod CPV
79951000-5 · Servicii de organizare de seminarii (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
29.000 RON
Valoare atribuită
29.000 RON
Data publicării
23.08.2023 11:10
Data finalizării
24.08.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

29.000 RON

din 29.000 RON estimat