Atribuită Cumpărare directă

Consumabile pentru sterilizare cu abur - Role cu indicatori intrafilm

Număr anunț
DA33860538
Autoritate contractantă
INSTITUTUL CLINIC FUNDENI (CUI 4204003)
Furnizor / câștigător
LIMAS GROUP SRL (CUI 11013782)
Cod CPV
33772000-2 · Articole de unica folosinta din hartie (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
47.480 RON
Valoare atribuită
47.480 RON
Data publicării
23.08.2023 11:10
Data finalizării
24.08.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

47.480 RON

din 47.480 RON estimat