Atribuită Cumpărare directă

IPRATROPIU/SALBUTAMOL AMRING 0,5MG/2,5MG SOL DE INH CT*12*5 FIOLE*2,5ML

Număr anunț
DA33860617
Autoritate contractantă
SPITAL DE PNEUMOFTIZIOLOGIE ROSIORII DE VEDE (CUI 4568250)
Furnizor / câștigător
MEDIPLUS EXIM SRL (CUI 9311280)
Cod CPV
33690000-3 · Diverse medicamente (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
585,04 RON
Valoare atribuită
585,04 RON
Data publicării
23.08.2023 11:10
Data finalizării
24.08.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

585,04 RON

din 585,04 RON estimat