Atribuită Cumpărare directă

DJ furnizare motocoasa de umar - Directia Silvica Dolj

Număr anunț
DA33860663
Autoritate contractantă
REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA (CUI 1590120)
Furnizor / câștigător
FANPLACE IT S.R.L. (CUI 31962960)
Cod CPV
16310000-1 · Cositoare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
530,25 RON
Valoare atribuită
530,25 RON
Data publicării
23.08.2023 11:10
Data finalizării
25.08.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

530,25 RON

din 530,25 RON estimat