Atribuită Cumpărare directă

REPARATII ACOPERIS-INLOCIUIRE COAME,TIGLE

Număr anunț
DA33860735
Autoritate contractantă
Directia Sanitara Veterinara si pentru Siguranta Alimentelor Bistrita-Nasaud (CUI 4347801)
Furnizor / câștigător
SORIN CORNEL CONSTRUCT SRL (CUI 33828043)
Cod CPV
45261900-3 · Lucrari de reparare si de intretinere de acoperisuri (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.000 RON
Valoare atribuită
1.000 RON
Data publicării
23.08.2023 11:10
Data finalizării
24.08.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.000 RON

din 1.000 RON estimat