Atribuită
Cumpărare directă
Suplimentare Sistem supraveghere Video in Orasul Stei
- Număr anunț
- DA33861289
- Autoritate contractantă
- ORASUL STEI (CUI 4539114)
- Furnizor / câștigător
- TOTAL BLUE SRL (CUI 25076900)
- Cod CPV
- 32323500-8 · Sistem video de supraveghere (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.818,69 RON
- Valoare atribuită
- 6.818,69 RON
- Data publicării
- 23.08.2023 11:10
- Data finalizării
- 24.08.2023 11:10
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.