Atribuită Cumpărare directă

Extindere sistem CCTV pentru scoala Generala Martonffy Gyorgy corp A

Număr anunț
DA36008638
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala "Martonffy Gyorgy" Carta (CUI 12841252)
Furnizor / câștigător
SYCOMAT ELECTRO TECHNIC SRL (CUI 36122700)
Cod CPV
32323500-8 · Sistem video de supraveghere (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
4.802 RON
Data publicării
25.06.2024 13:52
Data finalizării
26.06.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.802 RON