Atribuită Cumpărare directă

SERVICII DE DERATIZARE, CLADIRI SI TERENURI DOMENIUL PUBLIC SI PRIVAT AL UAT ALIMAN

Număr anunț
DA36011449
Autoritate contractantă
COMUNA ALIMAN (CONSILIUL LOCAL AL COMUNEI ALIMAN, JUDETUL CONSTANTA) JUDETUL CONSTANTA (CUI 7453130)
Furnizor / câștigător
CUSTARA SRL (CUI 7082652)
Cod CPV
90923000-3 · Servicii de deratizare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
16.372,80 RON
Data publicării
25.06.2024 13:52
Data finalizării
26.06.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.372,80 RON