Atribuită Cumpărare directă

Reparatii accidentale la masina de spalat rufe tip,,IPSO-electric,,

Număr anunț
DA33863416
Autoritate contractantă
Spital Orasenesc Pucioasa (CUI 4206977)
Furnizor / câștigător
PRECIZIA Y COMPANY S.R.L. (CUI 14883122)
Cod CPV
50800000-3 · Diverse servicii de intretinere si de reparare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.183,84 RON
Valoare atribuită
3.183,84 RON
Data publicării
23.08.2023 11:10
Data finalizării
24.08.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.183,84 RON

din 3.183,84 RON estimat