Atribuită Cumpărare directă

Servicii Utilizare si Mentenanta Sistem Informatic Medical Integrat "ATLAS med

Număr anunț
DA36008607
Autoritate contractantă
Spitalul Orasenesc Alesd (CUI 4348890)
Furnizor / câștigător
GAMA IT SRL (CUI 18458710)
Cod CPV
48000000-8 · Pachete software si sisteme informatice (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
45.500 RON
Data publicării
25.06.2024 13:52
Data finalizării
26.06.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

45.500 RON