Atribuită Cumpărare directă

Lucrari de instalare USA Termopan

Număr anunț
DA33865086
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA CU CLS. I-VIII NR.3 MUNICIPIUL SLATINA (CUI 12851396)
Furnizor / câștigător
GREEN BUSINESS MOBCONS S.R.L. (CUI 46188841)
Cod CPV
45421131-1 · Instalare de usi (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
14.248,38 RON
Valoare atribuită
14.248,38 RON
Data publicării
23.08.2023 11:10
Data finalizării
24.08.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.248,38 RON

din 14.248,38 RON estimat