Atribuită
Cumpărare directă
Lucrari de reparatii si renovare
- Număr anunț
- DA33865130
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA CU CLS. I-VIII NR.3 MUNICIPIUL SLATINA (CUI 12851396)
- Furnizor / câștigător
- GREEN BUSINESS MOBCONS S.R.L. (CUI 46188841)
- Cod CPV
- 45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 65.017,24 RON
- Valoare atribuită
- 65.017,24 RON
- Data publicării
- 23.08.2023 11:10
- Data finalizării
- 24.08.2023 11:10
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.