Atribuită Cumpărare directă

Recuperare date si reinstalare sistem de operare

Număr anunț
DA33865533
Autoritate contractantă
INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE-DEZVOLTARE ÎN SILVICULTURA “MARIN DRACEA” (CUI 34638446)
Furnizor / câștigător
CG & GC HITECH SOLUTIONS SRL (CUI 27188870)
Cod CPV
50320000-4 · Servicii de reparare si de intretinere a computerelor personale (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
271,73 RON
Valoare atribuită
271,73 RON
Data publicării
23.08.2023 11:10
Data finalizării
24.08.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

271,73 RON

din 271,73 RON estimat