Atribuită Cumpărare directă

OFERTA VOPSEA

Număr anunț
DA33865681
Autoritate contractantă
S.C. AQUASERV S.A. (CUI 16775941)
Furnizor / câștigător
ARCOPAL AUTO SRL (CUI 25785626)
Cod CPV
44800000-8 · Vopsele, lacuri si masticuri (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.500,42 RON
Valoare atribuită
2.500,42 RON
Data publicării
23.08.2023 11:10
Data finalizării
24.08.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.500,42 RON

din 2.500,42 RON estimat