Atribuită Cumpărare directă

SERVICII REPARATIE AUTOUTILITARA DACIA DOKKER CJ21VST CNF OFERTA 20240272//21.06.2024

Număr anunț
DA36011275
Autoritate contractantă
INSTITUTUL DE MEDICINA LEGALA CLUJ NAPOCA (CUI 13708611)
Furnizor / câștigător
COMPLEX SERVICE ML SOL SRL (CUI 36505306)
Cod CPV
50112100-4 · Servicii de reparare a automobilelor (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
323,36 RON
Data publicării
25.06.2024 13:52
Data finalizării
26.06.2024 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

323,36 RON