Atribuită Cumpărare directă

CUTIMED SORBACT HYDROACTIVE - Pansament antimicrobian hidrofob cu miez de hidropolimer 19cm x 19cm

Număr anunț
DA33866190
Autoritate contractantă
INSTITUTUL CLINIC FUNDENI (CUI 4204003)
Furnizor / câștigător
BIO HYGIENE SRL (CUI 29674809)
Cod CPV
33141112-8 · Plasturi (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.850 RON
Valoare atribuită
2.850 RON
Data publicării
23.08.2023 11:10
Data finalizării
24.08.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.850 RON

din 2.850 RON estimat