Atribuită Cumpărare directă

Filme radiologice COLENTA X-ORP 35x43 cm ,Set revelator,Set Fixator

Număr anunț
DA33866202
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA PITESTI (CUI 4122205)
Furnizor / câștigător
SH MEDICAL SRL (CUI 32207595)
Cod CPV
32354110-3 · Filme pentru radiografii (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.756 RON
Valoare atribuită
1.756 RON
Data publicării
23.08.2023 11:10
Data finalizării
24.08.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.756 RON

din 1.756 RON estimat