Atribuită Cumpărare directă

Lucrari de tinichigerie magazin Rasa

Număr anunț
DA33866224
Autoritate contractantă
Comuna GRADISTEA (CUI 4602688)
Furnizor / câștigător
AURICĂ IZOLATORUL SRL (CUI 30118998)
Cod CPV
45000000-7 · Lucrari de constructii (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.501,85 RON
Valoare atribuită
10.501,85 RON
Data publicării
23.08.2023 11:10
Data finalizării
24.08.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.501,85 RON

din 10.501,85 RON estimat