Atribuită
Cumpărare directă
ELECTROZI EKG UNICA FOLOSINTA ADULTI, COPII , CALITATE SUPERIOARA 100 BUCATI PER SET
- Număr anunț
- DA33866262
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA TARGOVISTE (CUI 4206845)
- Furnizor / câștigător
- NATURAL ES-MEDICAL S.R.L. (CUI 29875195)
- Cod CPV
- 31711140-6 · Electrozi (Rev.2)
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.300 RON
- Valoare atribuită
- 2.300 RON
- Data publicării
- 23.08.2023 11:10
- Data finalizării
- 24.08.2023 11:10
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.