Atribuită Cumpărare directă

Servicii de telefonie, internet, Virtual Private Network

Număr anunț
DA33866333
Autoritate contractantă
JUDETUL VALCEA (CUI 2540929)
Furnizor / câștigător
RCS & RDS S.A. (CUI 5888716)
Cod CPV
64210000-1 · Servicii de telefonie si de transmisie de date (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.885,32 RON
Valoare atribuită
10.885,32 RON
Data publicării
23.08.2023 11:10
Data finalizării
24.08.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.885,32 RON

din 10.885,32 RON estimat