Număr anunț
DA33866791
Autoritate contractantă
SPORT CLUB MUNICIPAL ZALAU (CUI 41331265)
Furnizor / câștigător
DUCFARM SRL (CUI 13607501)
Cod CPV
33000000-0 · Echipamente medicale, produse farmaceutice si produse de ingrijire personala (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
218,35 RON
Valoare atribuită
218,35 RON
Data publicării
23.08.2023 11:10
Data finalizării
24.08.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

218,35 RON

din 218,35 RON estimat