Atribuită Cumpărare directă

Laptop Apple MacBook Pro 14inch cu procesor Apple M2 Max, 12 nuclee CPU and 30 nuclee GPU, 32 GB, 1T

Număr anunț
DA33866826
Autoritate contractantă
Institutul National de Cercetare Dezvoltare pentru Fizica Pamantului (CUI 5495458)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI 14399840)
Cod CPV
30213100-6 · Computere portabile (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
14.117,64 RON
Valoare atribuită
14.117,64 RON
Data publicării
23.08.2023 11:10
Data finalizării
24.08.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.117,64 RON

din 14.117,64 RON estimat