Atribuită Cumpărare directă

ACUMULATOR 12V-100 Ah MM05ANP

Număr anunț
DA33868006
Autoritate contractantă
PENITENCIARUL BAIA MARE (CUI 4006707)
Furnizor / câștigător
ERIDO-TRADING SRL (CUI 15146757)
Cod CPV
31430000-9 · Acumulatori electrici (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
546,22 RON
Valoare atribuită
546,22 RON
Data publicării
24.08.2023 11:10
Data finalizării
29.08.2023 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

546,22 RON

din 546,22 RON estimat